Kvadráty: 5949
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 127x 10x 138x
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 3x 1x 4x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 2x 59x 4x 66x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 1x 1x 141x 7x 150x
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x 1x 3x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x 32x 1x 35x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 25x 1x 26x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 12x 1x 15x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 29x 3x 33x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 1x 17x
Anyphaena furva Anyphaena furva Miller, 1967 Silně ohrožený 3x 3x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 1x 3x
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 11x 12x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x 1x 3x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 10x 11x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 3x 4x
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 7x 8x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 13x 13x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 6x 7x
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 1x 1x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 1x 4x 5x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 1x 20x 21x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 38x 2x 40x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 1x 1x
Brigittea latens Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 1x 1x 2x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x 2x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 10x 1x 15x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 21x 1x 24x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 49x 1x 53x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 32x 2x 34x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus sandaliatus Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) Kriticky ohrožený 1x 1x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 16x 1x 17x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 50x 1x 53x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 3x 5x 8x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 1x 3x
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x 2x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 26x 1x 27x
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 26x 26x
Gnaphosa inconspecta Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 Kriticky ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 5x 7x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 12x 1x 13x
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 3x 3x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 17x 1x 19x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 23x 1x 24x
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 14x 14x
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 4x 1x 6x
Kishidaia conspicua Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 1x 1x
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 1x 1x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 11x 11x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 4x 6x
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 3x 4x
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x 2x
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 16x 1x 17x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 5x 6x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 29x 29x
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 11x 1x 12x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 4x 6x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 2x 32x 1x 36x
Zelotes puritanus Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 16x 1x 17x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 2x 43x 2x 48x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 6x 7x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 50x 2x 54x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 5x 5x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 5x 7x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 15x 2x 17x
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 5x 5x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 15x 1x 16x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 1x 10x 11x
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 1x 1x
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 5x 5x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 8x 8x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 30x 32x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes similis Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 3x 5x
Centromerus brevipalpus Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 1x 1x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 14x 14x
Centromerus leruthi Centromerus leruthi Fage, 1933 Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 27x 27x
Centromerus serratus Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 3x 3x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 63x 3x 68x
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 11x 1x 13x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 7x 7x
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Collinsia distincta Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 1x 1x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 33x 2x 36x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x 16x 18x
Diplocephalus helleri Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 82x 6x 89x
Diplocephalus permixtus Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 32x 7x 39x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 96x 6x 103x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 7x 8x
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 19x 20x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 8x 9x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 7x 1x 8x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 7x 8x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 1x 3x 4x
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 6x 7x
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 4x 6x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 33x 1x 34x
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 1x 1x
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 1x 2x 11x 1x 15x
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 1x 14x 15x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 8x 8x
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 13x 13x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 30x 31x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 25x 27x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 33x 3x 37x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 22x 22x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 3x 1x 5x
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 19x 20x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 25x 2x 28x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 8x 8x
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 12x 1x 13x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 6x 8x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 3x 4x
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 9x 10x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 3x 3x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 30x 1x 32x
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 8x 8x
Panamomops fagei Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 1x 1x
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 1x 4x 5x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 5x 5x
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 8x 9x
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Porrhomma convexum Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 3x 3x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Pseudocarorita thaleri Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 1x 1x
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 28x 2x 30x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 3x 5x
Styloctetor compar Styloctetor compar (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 12x 13x
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 1x 3x 4x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x 2x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 35x 37x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 57x 5x 62x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 11x 2x 14x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 50x 5x 56x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 3x 3x
Thyreosthenius biovatus Thyreosthenius biovatus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 11x 1x 13x
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 5x 5x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 4x 4x
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 7x 7x
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 3x 5x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 23x 3x 26x
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 17x 19x
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 6x 1x 7x
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 1x 6x 7x
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 10x 10x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 44x 2x 47x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 18x 18x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 42x 1x 45x
Liocranoeca striata Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 1x 1x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 9x 1x 11x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 11x 1x 14x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 14x 14x
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 12x 1x 15x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 3x 3x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 16x 16x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 2x 5x 1x 9x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 14x 1x 15x
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 12x 1x 13x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 1x 7x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 31x 32x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 11x 11x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 3x 5x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 3x 14x
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 6x 1x 8x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 14x 1x 18x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 10x 7x 17x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 1x 22x 23x
Piratula knorri Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 1x 3x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 15x 16x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 7x 8x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 3x 3x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x 96x 7x 105x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 47x 1x 49x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 10x 11x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 15x 1x 16x
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 20x 21x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 8x 8x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x 18x 1x 21x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 5x 6x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x 4x
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Philodromus fuscomarginatus Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 1x 1x
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus sabulosus Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 1x 3x 1x 5x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 5x 1x 8x
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 3x 3x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 3x 3x
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 9x 1x 12x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 33x 1x 36x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 18x 20x
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 5x 5x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Dendryphantes hastatus Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x 2x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 2x 7x 10x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 10x 1x 13x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x 6x 1x 9x
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 2x 3x
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 6x 1x 9x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 3x 3x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria bavarica Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 4x 4x
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 7x 8x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 1x 6x 8x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x 4x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 25x 26x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 11x 1x 13x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 27x 28x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 1x 2x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 1x 1x 1x 3x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x 6x 8x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x 2x
Dipoena nigroreticulata Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) Silně ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 11x 2x 15x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 1x 1x 4x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 1x 4x
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 1x 1x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 1x 1x 3x 5x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 9x 1x 10x
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 1x 1x
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Cozyptila blackwalli Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x 10x 12x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 7x 8x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 1x 7x 1x 9x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený 1x 1x
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x 9x 11x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x 7x 1x 10x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 6x 2x 9x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 1x 7x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 3x 3x
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 16x 1x 19x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cetonana laticeps Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 15x 1x 16x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3259 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 867 84 0 130
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 10 2 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 143 21 0 56
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 636 55 0 141
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 26 13 0 26
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 88 5 1 22
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 9 3 0 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 55 9 0 27
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 7 2 8 12
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 5 3 1 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 12 0 0 7
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 2 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 10 0 0 10
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 3 0 5
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 10 8 0 15
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 72 26 0 35
Altella biuncata (Miller, 1949) 5 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 2 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 17 2 0 15
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 75 11 0 43
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 52 12 0 28
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 18 5 0 14
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 5 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 137 23 0 45
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 6 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 1 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 31 6 0 24
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 26 11 0 21
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 5 0 5
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 18 3 0 10
Gnaphosa opaca Herman, 1879 10 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 13 16 0 16
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 32 4 0 22
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 26 8 0 13
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 6 0 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 12 4 0 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 2 0 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 16 3 0 12
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 47 11 0 25
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 12 8 0 9
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 32 18 0 25
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 19 10 0 15
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 34 20 0 38
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 20 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 82 15 0 48
Hahnia helveola Simon, 1875 3 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 1 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 10 14 0 14
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 29 19 0 15
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 9 0 10
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 20 12 0 5
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 3 0 7
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 3 2 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 4 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 26 23 0 29
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 23 19 0 4
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 1 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 8 10 0 12
Centromerus leruthi Fage, 1933 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 23 11 0 25
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 232 42 0 65
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 37 5 0 10
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 4 0 6
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Collinsia distincta (Simon, 1884) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 66 31 0 35
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 7 8 0 14
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 925 293 0 86
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 71 30 0 37
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 207 155 0 97
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 2 0 4
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 33 12 0 17
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 20 3 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 8 4 0 8
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 28 7 0 6
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 5
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 2 0 5
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 61 50 0 29
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 3
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 18 10 0 11
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 17 3 0 13
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 15 26 0 7
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 18 7 0 12
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 36 9 0 23
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 75 16 0 22
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 62 20 0 34
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 16 10 0 20
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 19 6 0 19
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 20 14 0 24
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 8 0 7
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 10 1 0 11
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 3 2 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 3 2 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 9 5 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 11 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 15 11 0 10
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 22 17 0 29
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 9 2 0 7
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 4 0 0 3
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 2 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 5 0 7
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 5 1 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 2 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 185 18 0 28
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Styloctetor compar (Westring, 1861) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 19 6 0 12
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 2 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 91 27 0 33
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 63 66 0 55
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 16 6 0 11
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 80 56 0 50
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 3 74 10
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 15 0 0 4
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 11 4 0 5
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 37 12 0 26
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 27 1 0 15
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 6 2 0 6
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 3 1 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 2 0 6
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 6 3 0 9
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 60 24 0 44
Agroeca cuprea Menge, 1873 23 11 0 17
Apostenus fuscus Westring, 1851 66 22 0 39
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 3 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 19 3 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 41 12 0 12
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 3 0 9
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 21 15 0 15
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 101 57 0 13
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 4 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 33 9 0 11
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 2 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 235 60 0 26
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 112 56 0 10
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 32 6 0 8
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 16 3 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 178 43 0 13
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 11 5 0 11
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 106 86 0 16
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 63 27 0 22
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 30 10 0 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 13 6 0 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 18 1 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 67 4 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 195 90 0 95
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 572 81 0 43
Ero furcata (Villers, 1789) 7 3 2 8
Zora manicata Simon, 1878 13 1 0 12
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 25 4 0 18
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 9 0 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 9 11 34 18
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 8 0 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 4 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 1 0 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 44 6 2 28
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 28 3 0 18
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 16 2 0 10
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 1 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 2 1 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 5 0 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 4 0 1 5
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 4 0 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 166 15 0 19
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 23 62 0 12
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 10 0 11
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 36 25 0 26
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 4 0 0 3
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 25 13 1 8
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 3 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 7 3 0 5
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 12 2 0 9
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 4 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 14 1 0 6
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 2 0 7
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 11 0 0 7
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 9 1 0 4
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 2 1 0 2
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 13 0 0 8
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 25 1 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 20 2 0 11
Xysticus kochi Thorell, 1872 10 3 0 5
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 4 0 0 3
Xysticus luctator L. Koch, 1870 8 0 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 29 1 0 12
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 16 2 0 14
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 22 0 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Anyphaena furva Miller, 1967 6 5 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 3 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 4 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 5 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 13 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 2
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 2 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Thyreosthenius biovatus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 6 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 3
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 8 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 5 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 8 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 4 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 113 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 3 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 6 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 2 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 82 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 18 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 5 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 2 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 16 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 2 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2821 použitých nálezů)
Dubo-habrové háje a acidofilní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 299 38 0 41
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 123 2 0 21
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 2 0 3
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 14 0 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 8 0 0 8
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 8 2 0 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 3 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 17 8 0 11
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 4 2 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 12 5 0 10
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 14 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 24 3 0 15
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 17 3 0 7
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 11 1 0 8
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 17 5 0 11
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 4 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 10 5 0 11
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 3 3 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 13 0 14
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 14 2 0 9
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 4 13 0 8
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 22 17 0 8
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 2 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 7 8 0 10
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 46 5 0 18
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 2 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 3 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 5 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 4 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 11 0 11
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 6 0 9
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 3 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 18 35 0 27
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 6 0 7
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 8 1 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 16 1 0 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 1 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 2 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 7 0 11
Agroeca cuprea Menge, 1873 18 4 0 8
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 2 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 5 8 0 6
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 94 37 0 41
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 344 53 0 19
Zora manicata Simon, 1878 6 1 0 6
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 9 4 0 10
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 7
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 1 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 15 2 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 12 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 2
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 1 0 4
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 10 2 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 9 9 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 8 5
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 3 0 5
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 4 0 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 3 1 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 1 0 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 2 0 7
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 5 0 5
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 10 0 0 5
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 4 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 7 2 0 5
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 7 1 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 2 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 19 14 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 5 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 8 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 1 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 8 1 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 9 7 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 8 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 1 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 4 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 0 74 6
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 2 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 9 3 0 5
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 1 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 17 19 0 6
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 7 1 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 99 3 0 9
Ero furcata (Villers, 1789) 4 2 2 4
Zora manicata Simon, 1878 5 0 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 8 34 9
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 8
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 12 1 0 8
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 7 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 29 26 0 5
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 12 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 8 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 7 3 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 2 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 6 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 3
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 115 9 0 20
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 18 2 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 61 5 0 15
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 2 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 11 5 0 8
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 8 2 0 4
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 3 1 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 8 0 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 5 0 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 23 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 2 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 3 0 6
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 5 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 23 10 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 4 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 2 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 6 1 0 3
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 4 0 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 7 6 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 5 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 11 9 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 26 19 0 16
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 11 0 0 5
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 1 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 6 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 4 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 20 0 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 7 1 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 54 5 0 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 13 4 0 8
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 10 0 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 24 7 0 8
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 17 2 0 6
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 5 0 4
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 1 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 13 3 0 7
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 3 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 5 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 13 9 0 5
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 12 0 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 15 25 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 23 7 0 6
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 1 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 5 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 9 4 0 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 14 6 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 4 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 3 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 15 17 0 5
Zora manicata Simon, 1878 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 1 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 57 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 40 9 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 61 4 0 15
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 4 0 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 19 3 0 10
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 0 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 8 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 19 0 0 9
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 21 0 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 6 0 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 7 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 3 0 5
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 3 0 6
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 27 0 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 13 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 29 1 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 0 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 1 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 3 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 7 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 13 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 29 16 0 9
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 17 2 0 9
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 77 0 0 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 16 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Vlhké loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 4 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 5 2 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 20 12 0 5
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 28 1 0 5
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 33 15 0 9
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 6 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 27 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 19 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 1 0 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 13 5 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 11 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 13 11 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 6 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 4 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 8 3 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 28 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 115 28 0 6
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 15 2 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 173 42 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 44 10 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 27 9 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 65 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 5 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 22 50 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 7 0 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 22 1 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 1 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 98 12 0 15
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 10 0 8
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 20 5 0 12
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 4 0 7
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 3 1 0 4
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 372 108 0 19
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 79 53 0 19
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 14 18 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 0 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 2 0 6
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 2 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 60 11 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 39 11 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 1 0 6
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 22 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 13 0 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 7 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 8 0 9
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Trnkové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 8 1 0 4
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 12 4 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 3 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 4 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 21 12 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 5 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 2 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 13 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 3 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 15 3 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 4 3 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 85 51 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 29 7 0 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 95 37 0 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 1 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 22 8 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Lužní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 2 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 40 6 0 16
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 9 5 0 8
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 2 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 23 8 0 11
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 5 0 8
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 17 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 9 5 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 4 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 3
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 9 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 2 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Bylinné porosty na březích potoků a řekSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 28 3 0 10
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 13 8 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 3 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 79 5 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 18 1 0 5
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 17 9 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 13 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 6 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 0 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 21 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 54 22 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 11 7 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 28 6 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 10 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Skály nižších a středních výšekSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 6 0 1 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena furva Miller, 1967 9 5 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 3 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 2 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 5 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 14 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 40 6 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 1 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 5 3 0 3
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 7 5 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 17 5 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 5 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 6 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 16 3 2 5
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 2 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 6 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 2 1 4
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 3 0 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 4 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 3 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 3
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 52 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 34 0 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 0 0 7
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 5 0 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 1 0 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 31 3 0 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 24 1 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 19 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 4
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 1 0 6
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 7 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 6 1 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 31 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Květnaté bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 68 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 0 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 27 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 0 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 5 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 0 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 110 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 32 0 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 3 0 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 124 0 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 25 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Kultury jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 32 2 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 2 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 7 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 4 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Reliktní bory na skalních podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 10 0 0 3
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 4
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 23 7 0 3
Zora manicata Simon, 1878 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Vrbové křoviny, vrbo-topolové (měkké) luhySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 13 2 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 8 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 0 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 5 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 8 0 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 2
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 83 0 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Skalní lesostepi, šípákové a teplomilné doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 6 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Kácené vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 6 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Nehluboké podzemní prostory (pukliny, půdní horizonty)SamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy